Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада  по 10 грудня 2018 року проходить Всесвітня акція «16 днів проти насильства». Це міжнародна кампанія, яка проводиться  щороку у всьому світі та спрямована на привернення уваги до найбільш незахищених та вразливих груп щодо запобігання та припинення насильства до жінок та дівчат

 

 

 

 

З 25 листопада  по 10 грудня 2018 року проходить Всесвітня акція «16 днів проти насильства». Це міжнародна кампанія, яка проводиться  щороку у всьому світі та спрямована на привернення уваги до найбільш незахищених та вразливих груп щодо запобігання та припинення насильства до жінок та дівчат.

З метою підтримання акції о 16:00 год. 23 листопада 2018 року будівлю Гусятинської районної державної адміністрації було підсвічено помаранчевим кольором як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат (адже в останні роки кампанія UNiTE використовувала помаранчевий колір).

На підтримку цієї громадської ініціативи щорічно проводиться кампанія Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй , яка закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності, обговорення  і роз’яснення проблем насильства в усьому світі.

Цього року ціллю глобальної кампанії UNiTE 2018 року  для України є привернення уваги до проблеми , спонукати її обговоренню та поширювати знання про те, що може зробити кожна людина й організація  для припинення насильства.

Шморон М.М., головний спеціаліст відділу

 

 « повернутися до списку новин