Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-конференція: «Василь Олександрович Сухомлинський у діалозі з сучасністю: ідеї, пошуки, перспективи»

10 жовтня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІ ступенів с.Котівка (дир. Волощук І.С.) проведено семінар-конференцію директорів закладів загальної середньої освіти  району на тему: «Василь Олександрович Сухомлинський у діалозі з сучасністю: ідеї, пошуки, перспективи»

 

 

 

На базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Котівка (дир. Волощук І.С.) 10 жовтня 2018 року проведено семінар-конференцію директорів закладів загальної середньої освіти району на тему: «Василь Олександрович Сухомлинський у діалозі з сучасністю: ідеї, пошуки, перспективи».

Про педагогічні ідеї Василя Олександровича Сухомлинського у контексті Нової української школи виступила завідувач райметодкабінету Цвігун Г.Й.;  про діяльність педагогічного колективу школи крізь призму ідей Василя Сухомлинського в умовах Нової української школи поділився з учасниками  директор школи Волощук І.С.; питання щодо зростання педагогічної майстерності вчителів школи у діалозі з Василем Олександровичем Сухомлинським розкрила заступник директора Сагайдак Л.Т. Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського у професійній діяльності презентували вчителі даної школи.

Усі учасники семінару-конференції отримали лепбуки, складені на основі педагогічних ідей українського педагога В.О.Сухомлинського.« повернутися до списку новин