Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Організація освітнього процесу в 2 класі Нової української школи в ІІ семестрі 2019/2020 н.р.

07 лютого 2020 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено консультативну нараду з вчителями 2-х класів району на тему «Організація освітнього процесу в 2 класі Нової української школи в ІІ семестрі 2019/2020 н.р.»

 

 

 

 

 

07 лютого 2020 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено консультативну нараду з вчителями 2-х класів району на тему «Організація освітнього процесу в 2 класі Нової української школи в ІІ семестрі 2019/2020 н.р.».

У нараді взяла участь Йосипа Чорній, методист з кадрової роботи райметодкабінету, яка докладно довела до відома присутніх ряд нормативних документів щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району.

Ірина Фененко, вчитель 1 класу НУШ загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів, яка одна із перших педагогів пройшла 30-и годинне навчання за новим Порядком підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, проінформувала про сучасні тенденції в початковій освіті та провела цікаву пальчикову гімнастику.

Вчителі 2-х класів з Русланою Мельничук, методистом початкової освіти райметодкабінету,  детально опрацювали оновлені методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу учнів початкових класів Нової української школи, а також спільно відмітили у календарному плануванні на ІІ семестр 2019/2020 н.р. терміни проведення діагностичних робіт, які орієнтовно визначила та рекомендувала Людмила Сталена, керівник районного методоб’єднання вчителів початкових класів, вчитель 2 класу НУШ загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці.« повернутися до списку новин