Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Спільний проблемний постійно діючий семінар вчителів 1,4 класів та вихователів старших дошкільних груп закладів дошкільної освіти

На базі НВК «ЗОШ І ст.-ДНЗ» с.Малі Бірки (директор Чубка Олександра Каролівна) відбувся спільний проблемний постійно діючий семінар вчителів 1,4 класів та вихователів старших дошкільних груп закладів  дошкільної освіти на тему: «Тенденції розвитку  дошкільної та початкової освіти на засадах Концепції «Нова українська школа»

 

 

 

На базі НВК «ЗОШ І ст.-ДНЗ» с.Малі Бірки (директор Чубка Олександра Каролівна) відбувся спільний проблемний постійно діючий семінар вчителів 1,4 класів та вихователів старших дошкільних груп закладів  дошкільної освіти на тему: «Тенденції розвитку  дошкільної та початкової освіти на засадах Концепції «Нова українська школа».

Олександра Каролівна, директор НВК, представила увазі присутніх педагогічний   колектив, провела екскурсію  закладом загальної середньої освіти та запросила усіх на Ранкову зустріч.

Учасники заходу із великою цікавістю спостерігали як учні 1-4 класів та діти дошкільної групи НВК разом із своїми наставниками (Гаврилюк Оксана Богданівна, вихователь різновікової групи, Коломия Наталія Степанівна, Колосівська Галина Дмитрівна, Романів Надія Богданівна, вчителі 1-4 класів Дмитришин Антоніна  Миколаївна, вчитель іноземної мови) проходили зупинками  квесту «Моє село – краплина  в морі,  що Україною зоветься» за складеним маршрутним листом: «Старт» - «Адмінбудівля» - «Обеліск» - «Церква» - «Джерело» - «Клуб» - «Школа» - «Фініш». Фінішна пряма привела усіх учасників до відзначення у цьому році 30 –літнього ювілею закладу.

Отець Василь Школяр розповів про визначні дати та відомі особистості, пов’язані  із   місцевою церквою та привітав із прийдешнім святом Великодня.

У теоретичному модулі семінару методист РМК дошкільної освіти Грунська Надія Степанівна провела міні-лекцію для педагогів на тему «Сторітелінг як технологія розвитку критичного мислення».  Методист з початкової освіти РМК Мельничук Руслана Бориславівна запропонувала вчителям та вихователям скласти неймовірні історії-розповіді. 26 педагогів активно працювали у шести групах, використовуючи такі стратегії критичного мислення як «Кроссенс», «РАФТ», «Сторікуб», та представляли свої «шедеври».

Федчишин Ольга В, вчитель 1 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Городниця довела до відома педагогів інформацію про нову мультимедійну навчально-освітню систему  «КМ Media Ed Profi» для 1-2 класів НУШ».

Підведено підсумки семінару, вчителям 1,4 класів та вихователям старших дошкільних груп ЗДО надано методичні рекомендації.« повернутися до списку новин