Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Cемінар-практикум вчителів української мови і літератури

22 березня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця (в.о. директора Люба Г.І.) проведено семінар-практикум вчителів української мови і літератури у формі методичної сесії з елементами тренінгу

 

 

 

22 березня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця (в.о. директора Люба Г.І.) проведено семінар-практикум вчителів української мови і літератури у формі методичної сесії з елементами тренінгу з проблеми «Упровадження методів і прийомів розвитку критичного мислення школярів під час викладання української мови і літератури».

Люба Галина Іллівна провела короткий екскурс для присутніх освітнім середовищем даного закладу. Педагоги Гром’як Марія Станіславівна та Собків Марія Ярославівна презентували учасникам семінару уроки української мови і літератури з використанням технологій критичного мислення.

 

Завідувач райметодкабінету Цвігун Г.Й. провела з учасниками методичну сесію з елементами тренінгу з теми: «Упровадження методів і прийомів розвитку критичного мислення школярів під час викладання української мови і літератури».

 

Учителі-філологи пройшли онлайн тестування на знання технологій критичного мислення.

 

За підсумками роботи учасники семінару-практикуму виробили методичні рекомендації.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин