Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний воркшоп для вчителів майбутніх 2-х класів

На базі Гусятинського райметодкабінету відбувся районний воркшоп для вчителів майбутніх 2-х класів на тему «Підсумки роботи першого року по впровадженню нового Державного стандарту початкової освіти в умовах Нової української школи»

 

 

 

 

 

На базі Гусятинського райметодкабінету відбувся районний воркшоп для вчителів майбутніх 2-х класів на тему «Підсумки роботи першого року по впровадженню нового Державного стандарту початкової освіти в умовах Нової української школи».

Запрошеною гостею була Роговська Лілія Ігорівна, вчитель-методист початкових класів Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім. Володимира Левицького, регіональний тренер НУШ, яка на регіональному рівні 2-й рік пілотує  новий Державний стандарт за програмою Шияна Р.Б., співавтор нового підручника для 2 класу «Я  досліджую світ» за програмою Савченко О.Я. (авт. Жаркова І.І., Мечник Л.А., Роговська Л.І., Пономарьова Л.О., Антонов О.Г. - 1 частина-2019), автор нових альбомів для 1-2 класів з предмету «Дизайн та технології» та «Тематична шухлядка розумним маляткам від лисички Орисі та вовчика Остапа». 

Лілія Ігорівна яскраво розповідала про втілення своїх ідей в освітній процес 2 класу та про плідну співпрацю з батьками в умовах Нової української школи. Вона продемонструвала декілька вправ для ранкової зустрічі, презентувала ведення «Щоденника вражень» своїми другокласниками, залучила вчителів до створення модних принтів літнього дитячого одягу і незвичайних смаків морозива, до виготовлення макету рухомої іграшки, моделюючи тематичний тиждень «Мода» та тематичний день за запитами дітей «Все починалося з яйця», супроводжуючи цікавими фактами та яскравою наочністю. Також спілкувалась з питання стосовно календарного, тематичного планування та свідоцтва навчальних досягнень.

Педагоги, підводячи  підсумки роботи з організації освітнього процесу в 1-х класах НУШ, ділились своїми успіхами та проблемами першого року  впровадження нового Державного стандарту.  

Мельничук Руслана Бориславівна, методист з початкової освіти Гусятинського районного методичного кабінету вручила вчителям майбутніх 2-х класів посібники «Обачність. Пильність. Захист. Ввічливість. Сміливість.»« повернутися до списку новин