Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про створення в районі інклюзивно-ресурсного центру

Начальник відділу освіти райдержадміністрації О.А.Кащишин разом із заступником голови райдержадміністрації Н.В.Галябардою  та представниками галузі освіти об’єднаних територіальних громад району обговорили питання щодо створення в районі інклюзивно-ресурсного центру

 

 

 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації О.А.Кащишин разом із заступником голови райдержадміністрації Н.В.Галябардою  та представниками галузі освіти об’єднаних територіальних громад району обговорювали в районній державній адміністрації питання щодо створення в районі інклюзивно-ресурсного центру.

Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження   компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Учасники зустрічі зійшлися на тому, щоб створити у районі єдиний такий центр, котрий обслуговуватиме усіх дітей, що мають в цьому потребу. Згідно  нормативів   один центр утворюється з розрахунку не більш як на 7 тис. дітей, які проживають на території об’єднаної територіальної громади чи району.

 « повернутися до списку новин