Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Круглий стіл за результатами сертифікації педагогічних працівників Тернопільської області у 2019 році «Сертифікація – крок до професійної вдосконалості»

23 січня 2020 року управлінням Державної служби якості освіти у Тернопільській області спільно з Тернопільським ОКІППО проведено круглий стіл за результатами сертифікації педагогічних працівників Тернопільської області в 2019 році, у якому взяли участь представники з Гусятинського району – Руслана Мельничук, освітній експерт,  методист з початкової освіти Гусятинського райметодкабінету та Ірина Вінніцка, сертифікований вчитель, вчитель 1 класу НУШ  НВК “ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ” з с. Калагарівка

 

 

 

23 січня 2020 року на базі обласної державної адміністрації управлінням Державної служби якості освіти у Тернопільській області спільно з Тернопільським ОКІППО проведено круглий стіл за результатами сертифікації педагогічних працівників Тернопільської області у 2019 році “Сертифікація – крок до професійної досконалості”, у якому взяли участь представники з Гусятинського району – Руслана Мельничук, освітній експерт,  методист з початкової освіти Гусятинського райметодкабінету та Ірина Вінніцка, сертифікований вчитель, вчитель 1 класу НУШ  НВК “ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ” з с. Калагарівка. 

Наталія Моравська, начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області виступила з презентацією «Сертифікація – джерело можливостей для розвитку і самореалізації педагогічних працівників». Лариса Коненко, в.о. завідувача відділу дошкільної і початкової освіти Тернопільського ОКІППО,виступила з питання експертного дослідження практичного досвіду учасників сертифікації як новаторства в оцінюванні професійних компетентностей педагога Нової української школи.

Юрій Шайнюк, заступник директора Тернопільського ОКІППО з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу, проінформував освітянську аудиторію про процедуру проведення одного із етапів сертифікації у 2019 році – незалежне тестування фахових вмінь і знань учасників сертифікації.

Кращі практики учасників пілотної сертифікації 2019 представили сертифіковані вчителі, зокрема, Ірина Вінницька, вчитель НВК “ЗОШ  І-ІІ ст. - ДНЗ” з с. Калагарівка Гусятинського району та  Ірина Олексюк, вчитель опорного закладу Горинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецького району.

Модераторами заходу обласного значення були Наталія Волощук, заступник начальника управління ДСЯО в Тернопільській області та  Ірина Ящишин, начальник відділу моніторингового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Учасники круглого столу активно включились в обговорення актуальних питань та подавали конструктивні пропозиції щодо вдосконалення процедури сертифікації у 2020 році.« повернутися до списку новин