Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Святкова зустріч до Всеукраїнського дня дошкілля з працівниками дошкільних закладів Гусятинського району

24 вересня 2020 року відбулася святкова зустріч до Всеукраїнського дня дошкілля заступника голови Гусятинської райдержадміністрації Степана Новінчука, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Людмили Дудар та консультанта КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гусятинської районної ради Надії Грунської з працівниками закладів дошкільної освіти Гусятинського району

 

 

 

 

24 вересня 2020 року відбулася святкова зустріч до Всеукраїнського дня дошкілля заступника голови Гусятинської райдержадміністрації Степана Новінчука, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Людмили Дудар та консультанта КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гусятинської районної ради Надії Грунської з працівниками закладів дошкільної освіти Гусятинського району.

Під час заходу нагороджено Грамотою Гусятинської районної державної адміністрації та Гусятинської районної ради Надію Грунську, консультанта КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гусятинської районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток дошкільної освіти району,  творчу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами та з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, педагогічну майстерність та з нагоди Дня працівників дошкільної освіти завідуючим та вихователям дошкільних закладів вручено Грамоти відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації.

Приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!« повернутися до списку новин