Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Дошкілля – простір щасливого дитинства

27 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день дошкілля. Вітаємо усіх працівників дошкільної освіти з професійним святом і дякуємо за вашу сумлінну працю!

 

 

 

 

 

27 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день дошкілля.
 

Дошкільна освіта користується особливою любов'ю і довірою суспільства. Маленька дитина, вперше прийшовши до дитячого садочка, з острахом дивиться на незнайомі обличчя і стискає мамину долоню. Але побачивши щиру посмішку виховательки, почувши ласкавий голос, довірливо протягує їй своє рученя. Вихователька поведе дитину в цікавий світ, де через гру вона пізнаватиме навколишній світ. Однак викликати довіру в дитини не так вже й легко. Щоб стати для неї другою мамою і беззаперечним авторитетом, треба мати щире й добре серце, ласкаві руки і велике терпіння, щоб дитина почувалася щасливою. А ще – непересічні здібності і таланти, щоб бути цікавою для своїх вихованців, неабиякий інтелект, щоб зуміти відповісти на всі дитячі «чому?».
 

Працювати в системі дошкільної освіти – це дуже відповідально, адже дошкільний вік – це найважливіший період у житті дитини, коли закладаються основи її світобачення; формуються важливі життєві навички й уявлення про себе як особистість, про власні права та обов'язки, про соціальну взаємодію і моральні цінності. Тому в дошкіллі не може бути випадкових людей, тут працюють професіонали і талановиті, турботливі люди, які по-справжньому люблять дітей.
 

Вітаємо вас з професійним святом, дорогі колеги і дякуємо за вашу сумлінну працю!
 

Бажаємо міцного здоров'я, великого терпіння, задоволення від обраної професії, оптимізму і натхнення! Створюючи простір щасливого дитинства, будьте й самі по-справжньому щасливими!

 « повернутися до списку новин