Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Стартує Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»!

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»! Звертаємо увагу, що подання матеріалів розпочато з 20 лютого 2018 року

 

 

 

 

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»! Звертаємо увагу, що подання матеріалів розпочато з 20 лютого 2018 року.

«ITalent» − перший ІТ конкурс-змагання всеукраїнського масштабу! В конкурсі можуть прийняти участь ті, хто викорустовує комп'ютер для своєї творчості. Захід направлений не тільки викликати інтерес молоді до професійної орієнтації, але й покласти початок великим ІТ івентам в Україні серед підростаючого покоління. Все, що необхідно для того, щоб прийняти участь − це лише уважно прочитати правила, вимоги та подати заявку.

Конкурс проводиться Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», у співпраці з Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», інтернет-клубом ASUS CyberZone, Українською антивірусною лабораторією Zillya та школою - ліцеєм «Черноморський».

До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти віком від 8 до 18 років включно.

Додаткова інформація на сайті www.italent.org.ua та за тел.: (050) 966 – 83 - 66 (контактна особа – Єременко Антон Віталійович).

 « повернутися до списку оголошень