Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра»

Запрошуємо до участі у щорічному Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра», який проводиться у таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка»

 

 

 

 

 

 

 

За ініціативою БО «Міжнародний фонд Івана Франка» та ГО «Львівське товариство у м. Києві» проводиться щорічний Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» для учнів закладів загальної середньої освіти.

 

Метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких творив Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної і громадської діяльності.

 

Конкурс проводиться щороку. Переможці Конкурсу визначаються у таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».

 

У кожній номінації переможців визначають у двох вікових категоріях: учасники віком 6-11 років, учасники віком 12-16 років.

 

Конкурсні роботи приймаються щороку з 1 грудня по 1 лютого в паперовому та електронному варіанті.Детальну інформацію про участь у конкурсі та адресу, куди необхідно надсилати конкурсні матеріали, буде розміщено на веб-сайті ІМЗО (imzo. gov.ua) у розділі «Повідомлення» 15 грудня 2017 року.

 

⇒ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС, ЗАЯВКА« повернутися до списку оголошень