Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

22 грудня 2018 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів с.Васильківці пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді брали участь школярі 8-11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

 

22 грудня 2018 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів с.Васильківці пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді брали участь школярі 8-11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

 

ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ туру Всеукраїнської олімпіади
з інформаційних технологій

8 клас

Прізвище учня

Школа

Зайняте місце

Прізвище вчителя

Киба Микола Юрійович

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків

І

Крицька Людмила Зіновіївна

Соломонюк Лілія Віталіївна

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці

ІІ

Пилипів Володимир Іванович

Буцій Богдан Володимирович

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Яблунів

ІІІ

Фик Оксана Зіновіївна

 

9 клас

Прізвище учня

Школа

Зайняте місце

Прізвище вчителя

Підлипняк Максим Вадимович

ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Гусятин

І

Вацлавів Олександр Іванович

Савчук Артем Сергійович

ЗОШ І-ІІ ст. с.Целіїв

ІІ

Панчишин Зоряна Іванівна

Бойчук Марія Богданівна

ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів

ІІІ

Гладиш Марія Миколаївна

 

10 клас

Прізвище учня

Школа

Зайняте місце

Прізвище вчителя

Буранич Роман Васильович

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків

І

Кривий Володимир Богданович

Шовдра Іван Васильович

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Нижбірок

ІІ

Лазар Віра Михайлівна

Колтуцький Ярослав Богданович

Спеціаліз.школа І-ІІІ ст. с.Васильківці

ІІІ

Білоус Назар Петрович

 

11 клас

Прізвище учня

Школа

Зайняте місце

Прізвище вчителя

Ситник Юлія Володимирівна

Спеціаліз.школа І-ІІІ ст. с.Васильківці

І

Білоус Назар Петрович

Сватюк Олег Іванович

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків

ІІ

Крицька Людмила Зіновіївна

Яворівський Володимир Андрійович

НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці

ІІІ-IV

Яворівська Ольга Зіновіївна

Брунець Тетяна Ігорівна

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гордниця

ІІІ-IV

Гаврилюк Світлана Іванівна

 



« повернутися до списку новин