Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Графік проведення свята Останнього дзвоника в закладах загальної середньої освіти району

Графік проведення свята Останнього дзвоника в закладах загальної середньої освіти Гусятинського району

 

 

 

 

 

 

Графік

проведення свята Останнього дзвоника

у закладах загальної середньої освіти району

 

з/п

Заклади освіти

Дата проведення

Час проведення

1.

НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці

25.05.

10.00

2.

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці

25.05.

10.00

3.

ЗОШ І-ІІІ ст с.Гадинківці

25.05.

10.00

4. 

ЗОШ І-ІІІст. с.Городниця

25.05.

10.00

5.

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красне

25.05.

10.00

6.

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці

25.05.

09.00

7.

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» с.Мала  Лука

25.05.

10.00

8.

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Постолівка

25.05.

10.00

9.

ЗОШ І-ІІІ ст с.Раштівці

25.05.

10.00

10.

ЗОШ І-ІІІ ст с.Яблунів

25.05.

10.00

11.

ЗОШ І-ІІ ст с.Вікно

25.05.

09.30

12.

ЗОШ І-ІІ ст с.Глібів

25.05.

10.00

13.

ЗОШ І-ІІ ст с.Зелене

25.05.

10.00

14.

НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Калагарівка

25.05.

10.00

15.

ЗОШ І-ІІ ст с.Котівка

25.05.

10.00

16.

ЗОШ І-ІІ ст с.Оришківці

25.05.

10.30

17.

ЗОШ І-ІІ ст с.Самолуски

25.05.

10.00

18.

ЗОШ І-ІІ ст  с.Сидорів

25.05.

08.30

19.

ЗОШ І-ІІ ст с.Товсте

25.05.

10.00

20.

ЗОШ І-ІІ ст с.Тудорів

25.05.

11.00

21.

ЗОШ І ст. с.Емелівка

25.05.

10.00

22.

ЗОШ І ст. с.Майдан

25.05.

10.00

23.

НВК «ЗОШ І-І ст.-ДНЗ» с.Малі Бірки

25.05.

11.00

24.

ЗОШ І ст. с.Монастириха

25.05.

09.30

25.

ЗОШ І ст. с.Пізнанка

25.05.

10.00

26.

ЗОШ І ст. с.Саджівки

25.05.

10.00

27.

ЗОШ І ст. с.Сухостав

25.05.

09.00

 

Гримайлівська ОТГ

1

ЗОШ І-ІІІ  ім.Пулюя смт.Гримайлів

25.05.

11.00

2

НВК «ЗОШ І ст.-ДНЗ» с.Оленівка

25.05.

10.00

 

Хоростківська ОТГ

1

НВК«ЗОШ І-ІІІст.№1-гімназія» м.Хоростків

25.05.

09.00

2

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» №2 м.Хоростків

2 філії:

25.05.

09.00

 

НВК «ЗОШ І ст.-ДНЗ» с.Карашинці

25.05.

09.00

 

ЗОШ І ст. с.Хлопівка

25.05.

08.30

3

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Клювинці

25.05.

11.00

4

ЗОШ І-ІІІ ст с.Увисла

25.05.

09.00

5

ЗОШ І-ІІ ст c.Перемилів

25.05.

10.00

6

ЗОШ І-ІІ ст с.Сорока

25.05.

10.30

 

Коцюбинська ОТГ

1

ЗОШ І-ІІІст. с.Коцюбинці

25.05.

10.00

2

НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» ім. Володі Труха с.Жабинці

25.05.

10.00



« повернутися до списку новин