Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту
Гусятинської районної державної адміністрації

Районна олімпіада з трудового навчання серед учнів 9 та 11 класів

11 листопада 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь учні 9 і 11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІ і І-ІІІ ступенів Гусятинського району

 

 

 

11 листопада 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь учні 9 і 11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІ і І-ІІІ ступенів Гусятинського району

 

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 2017 рік

(обслуговуюча праця)

9 клас

Прізвище, імя, по батькові

Назва школи

Зайняте

місце

Прізвище вчителя

Бондарчук Любов Василівна

НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків

І

Вовк Світлана Богданівна

Мазурик Анастасія Дмитрівна

ЗОШ І-ІІ ст.  с.Чабарівка

ІІ

Дейкало Оксана Йосипівна

Пасічник Юлія Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ст с.Гадинківці

ІІІ

Зелінська Галина Ярославівна

 

11 клас

Прізвище, імя, по батькові

Назва школи

Зайняте

місце

Прізвище вчителя

Кикуш Оксана Іванівна

НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків

І

Вовк Світлана Богданівна

Попелюх Тетяна Борисівна

ЗОШ І-ІІІ ст с.Гадинківці

ІІ

Зелінська Галина Ярославівна

Боцян Андріана Юріївна

ЗОШ І-ІІІ ст №2 м.Копичинці

ІІІ

Ділай Ольга Олексіївна

 

(технічна праця)

9 клас

Прізвище, імя, по батькові

Назва школи

Зайняте

місце

Прізвище вчителя

Гонта Діана Василівна

ЗОШ І-ІІІ ст.  ім.Пулюя смт.Гримайлів

І

Смолярська Ольга Зеновіївна

Ковальчук Ростислав Сергійович

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Клювинці

ІІ

Слободян Петро Ярославович

Хома Олексій Михайлович

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці

ІІІ

Кришталович Іван Миколайович

 

11 клас

Прізвище, імя, по батькові

Назва школи

Зайняте

місце

Прізвище вчителя

Пиріг Тарас Вікторович

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Клювинці

І

Слободян Петро Ярославович

Новоженець Антон Олегович

НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці

ІІ

Ярмоленко Сергій Васильович

Вовченко Олександр Володимирович

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці

ІІІ

Гондз Володимир Михайлович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин