Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

14-15 липня триватиме Загальноукраїнська проща у селі Зарваниця

14-15 липня 2018 року в Марійському духовному центрі, що у селі Зарваниця Теребовлянського району триватиме Загальноукраїнська проща, на яку прибудуть прочани з усієї України та всього світу. Адже їдуть до святині греко-католицького світу паломники практично з усіх континентів.

 

 

14-15 липня 2018 року в Марійському духовному центрі, що у селі Зарваниця Теребовлянського району триватиме Загальноукраїнська проща, на яку прибудуть прочани з усієї України та всього світу. Адже їдуть до святині греко-католицького світу паломники практично з усіх континентів. Очікується, що цього року участь у прощі візьмуть до 100 тисяч прочан.

Проща присвячена 1030-літтю Хрещення Русі-України та молитві за мир та цілісність України. Почесними гостями прощі стануть Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, голова Єпископської Конференції Італії Кардинал Гвальтьєро Бассетті, Апостольський Нунцій в Україні Архиєписком Клаудіо Гуджеротті, єпископат та духовенство УГКЦ.

До проведення такої важливої у духовному та релігійному житті нашої області причетні практично всі служби, територіальні підрозділи, обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації, міста, а також духовенство, яке відіграє найважливішу роль у цьому процесі.

Для паломників, які прибудуть на прощу до Зарваниці, буде організований цілодобовий медичний супровід, поліцейські здійснюватимуть забезпечення громадського порядку, чергуватимуть також надзвичайники. Для тих прочан, які прибудуть до нас із сусідніх областей та прибудуть із-за кордону, буде організовано місця для зупинок на ночівлю.

 « повернутися до списку оголошень